אודות

אודות בלטרוניקס

הניסיון שעושה את ההבדל
בלטרוניקס היא חברה ותיקה המתמחה בהפצה, שיווק ותמיכה טכנית למוצרים מתקדמים החשובים ביותר בתחומי הגנת ביטחון פנים ועיר חכמה. עם מומחיות של שנים רבות בתעשייה, אנו מציעים ידע ותובנות בלי תחרות במתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום ביטחון הציבור, תנועה ובקרת קהל. לקוחותינו מקבלים רק את הפתרונות הטובים ביותר המותאמים לצרכיהם הייחודיים, הודות לצוות הוותיק שלנו ולניסיון רחב היקף.

תמיד כאן בשבילך
אנו עושים מעל ומעבר כדי לספק תמיכה מקיפה בכל שלב של הדרך. בין אם מדובר בניווט בין המורכבויות של בחירת מוצר, אופטימיזציה של פתרונות לדרישות ספציפיות או מתן סיוע טכני לאחר הרכישה, הצוות המסור שלנו כאן כדי להדריך אותך ולהבטיח חוויה חלקה מההתחלה ועד הסוף.

הטוב ביותר עבור הצרכים שלך
בלטרוניקס משתפת פעולה עם החברות המובילות בעולם באספקת מוצרים ופתרונות, ואנו מחויבים לרמת שירות גבוהה לאורך כל חיי המוצרים שלנו. אנו מצייתים לכל החוקים והתקנות החלים על תהליכי ייצור, עבור ארה"ב ואירופה.
בין לקוחותינו: בתי חולים, משרדי ממשלה, משרדי הבריאות, חברות אבטחה, חברות צבאיות, חברות הזנק, חברות הסעות באוטובוסים ציבוריים, רכבות ונמלי ים.

מטה חברת בלטרוניקס ממוקם באיירפורט סיטי, צמוד לנתב"ג, ועד שעה נסיעה לכל המוקדים המרכזיים של חברות הייטק וחברות הזנק בישראל.

חברות בנות:
Bell Advanced Technologies LLC (ניו ג'רזי/ארה"ב)

חזון ומשימה

הצוות שלנו

את החברה מוביל צוות מקצועי מגוון, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-20 שנה.

המשימה שלנו

אנו השותף המהימן ביותר שלך למוצרים ופתרונות מתקדמים אשר חשובים במיוחד בתחומי ביטחון פנים ותחומי עיר חכמה. הניסיון והתובנות הרבות שלנו בתעשייה מבטיחים שתקבלו את המוצרים והפתרונות הטובים ביותר, המותאמים לצרכים הייחודיים שלכם.

החזון שלנו

אנו שואפים להוות מקור ידע מוסמך עבור חברות המחפשות מוצרים ופתרונות הנמצאים בחזית הטכנולוגיה, בתחומן הספציפי. אנו שואפים להפוך לאחד הספקים המובילים עבור חברות ביטחוניות מובילות, סוכנויות ממשלתיות גלובליות ורשויות עירוניות.